Okolí a sport

 • Popis blízkého okolí hotelu

  V okolí našeho hotelu je množství zajímavých míst. Přehledná mapka ukazuje vzdálenosti a umístění od Hotelu.

 • Jablonecká přehrada

  Údolní nádrž Mšeno nebo Přehrada Mšeno obecně nazývaná Jablonecká přehrada je největší přehrada v povodí Lužické Nisy. Nalézá se nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Vhodná svoji čistotou k rekreaci a pobytu u vody.

  200 m
 • Vypluj za zábavou na Barníku

  Barník je loď, kterou si můžeš rezervovat na soukromou grilovačku, posezení s tvojí partou nebo na nějakou z našich speciálních akcí.

  Pořádnou dávku zábavy ti zajistí loď s elektromotorem a luxusním grilem na dřevěné uhlí. Na palubu se pohodlně posadí 6ti členná posádka. Maximální obsazení, které je 8 osob doporučujeme pro posádky s dětmi, nebo pro hodně blízké přátele :-)

  300 m
 • Paddleboarding na Jablonecké přehradě

  Paddleboarding je sport pro malé i velké. V našem arzenálu najdete prkna všech typů a velikostí. Od dětských prken, přes klasické rekreační až po závodní žiletky. Lze zapůjčit i wind-sup, nebo megaboard pro 6 - 8 člennou posádku.

  200 m
 • Cyklotrasy

  Jizerské hory = jedny z nejlepších cyklotras a cyklo výletů Čechách. Naleznete zde lehké tratě pro děti a začátečníky, ale velmi náročné cesty terénem pro velmi otrlé bajkery.

  100 m
 • Půjčovna koloběžek

  6 kamenných základen nejen pro koloběžky na Maloskalsku v Českém ráji
  2 půjčovny koloběžek přímo na Malé Skále


  Na Maloskalsku je naším partnerem agentura SUNDISK vzájemně propojenou síť půjčoven koloběžek.
  Nabízí zde více než 100 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé.

  10 km
 • Půjčovna lodí Jizera

  Půjčovna lodí SUNDISK family jako jediná na Jizeře půjčuje prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do kanoe SAMBA se pak kromě vás ještě hravě vejde sud na suché věci o objemu 50 L nebo střední pejsek.

  Inspirujte se a vyberte si ten nejlepší výlet na lodi!

  10 km
 • Plavecký bazén s aquaparkem

  Plavecký bazén 25m, dětský bazén, vířivky, tobogány, divoká řeka, pára, sauna, masáže, aqua fitness bike.

  Sluneční louka, plážový volejbal, dětský bazén, prolézačky.

  200 m
 • Ski Aréna Jizerky

  Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře a tedy společným skipasem a skibusem, který mezi ski areály jezdí. Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák.

  5 km
 • Víceúčelová Sportovní hala

  Víceúčelová sportovní hala umožňuje provozovat téměř všechny druhy sálových sportů a pomocí výsuvných opon je možné halu připravit i na pořádání velkých kulturních a sportovních událostí.

  Naleznete zde i aerobik, posilovnu, masáže, spinning, stolní tenis a mnoho dalších aktivit.

  200 m
 • Zapůjčení sportovního vybavení

  Jablonec je především město sportu jak v letní, tak i v zimní sezóně. Máme zde neskutečně krásné cyklostezky, běžkařské tratě, ale i ski areály pro sjezdaře.
  Proto jsme ve spolupráci s jabloneckou firmou SB-SPORT pro vás připravili možnost zapůjčení letního i zimního sportovního vybavení. Zapůjčíte si zde kola, in-line brusle, lyže, snowboardy a veškeré doplňky k těmto aktivitám.
  Pouze od nás dostanete speciální cenu, která se vám bude opravdu zamlouvat a nebudete se rozmýšlet, zda jet i další den :)

  500 m
 • Bobová dráha

  Moderní bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

  4 km
 • Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

  Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů vztahujících se k historii i současnosti českého sklářství, šperkařství, výroby bižuterie, faleristiky (pozn. řády, vyznamenání), mincovnictví, české i zahraniční provenience, zejména však z území České republiky.

  1 km
 • Palace Plus (Jablonex)

  Jednou z nejvýznamějších bižuterních aktivit je centrum Palace Plus v Jablonci nad Nisou. V tomto centru, které je největší prodejnou bižuterie ve střední Evropě, je na ploše 700 m2 nabízeno přes 4 a půl tisíce druhů bižuterie.

  1 km
 • IQ Landia

  Moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy! 

  10 km
 • Centrum Babylon Liberec

  Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených ze zábavou i odpočinkem? Právě pro Vás je tu CENTRUM BABYLON - jedinečný kongresový a zábavní komplex v centru města Liberce.

  10 km
 • Jizerské hory

  V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších českých lyžařských běžeckých areálů. Náhorní plošiny jsou protkány sítí udržovaných lyžařských stop a v létě cyklostezkami, kterými můžeme projíždět podle svého výběru mezi osadami, horskými chatami a přírodními raritami bez velkého úsilí a námahy. Otevřené planiny a rarita Jizerských hor, čtrnáct rozhleden, nabízející nádherné výhledy do krajiny.

  od 1 Km
 • Lanové centrum SUNDISK

  Lanové centrum SUNDISK family je od roku 2007 součástí outdoorového areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Svojí rozlohou a překážkami je největší podobnou atrakcí v Libereckém kraji. Lanové centrum stojí  na břehu řeky Jizery, je postavené z 10m vysokých dřevěných kmenů a dalších konstrukcí, spojených ocelovými lany. 

  10 km
 • Ještěd

  Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

  10 km
 • Rozhledny Jizerských hor

  Oklolí Jablonce nad Nisou se chlubí nejvíce rozhlednami v celém Česku. Ochutnejte krásu Jizerských hor právě z těchto výšek. V našem okolí jich naleznete více jak deset!

  od 5 km
 • Houbaření

  Kousek od hotelu začínají krásné lesy Jizerských hor. Léto a podzim, to je nejen úžasná procházka na čerstvém vzduchu, ale i ráj houbařů.

  500 m

Pobyty s bonusem

Jak se pohodlně ubytovat, výborně najíst, ušetřit a ještě něco zažít?

Máme vždy připraveny výhodné nabídky na aktuální období.

Nabídky

Zákazníci o našem hotelu

Vynikající 5,0
20 hodnocení

Prohlédněte si nezávislé recenze na TripAdvisor.com

TripAdvisor

Nezávislá hodnocení

Fantastické 9,1 3423 hodnocení

Vše od našich zákazníků na Booking.com

Hodnocení