Okolí a sport

 • Popis blízkého okolí hotelu

  V okolí našeho hotelu je množství zajímavých míst. Přehledná mapka ukazuje umístění od Hotelu. Nudit se u nás nebudete :)

 • First Minute

  Rezervujte si pobyt dopředu a získejte slevu až 20%!
  Dovolenou v Jizerkách si užijete.
  Rezervace není podmíněná žádnou platbou předem.

  Všechny slevy naleznete u termínů v ceníku

 • Výhodné balíčky

  Nejvyšší čas vyčistit si hlavu!
  Máme pro Vás připraveny zajímavé balíčky s extra výhodami.
  V každém balíčku vždy něco navíc a za výhodnou cenu.

            Podívat se na všechny nabídky

 • Jablonecká přehrada

  Údolní nádrž Mšeno nebo Přehrada Mšeno obecně nazývaná Jablonecká přehrada je největší přehrada v povodí Lužické Nisy. Nalézá se nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Vhodná svoji čistotou k rekreaci a pobytu u vody.

  200 m
 • Výlety na kole

  Jizerské hory, Český ráj nebo Polsko

  Jednodenní akce s průvodcem za krásami Jizerských hor, Českého ráje nebo Polského příhraničí. Sraz s průvodcem je vždy u našeho hotelu a společně vyrážíme na kolech nebo novým pohodlným devítimístným vozem s jízdním kolem na vleku na start (s možností občerstvení během jízdy).

  Délka trasy : 25 až 100 km, podle vámi zvolené trasy 

  Počet osob: 2-8 

  u hotelu
 • Paddleboarding na Jablonecké přehradě

  Paddleboarding je sport pro malé i velké. V našem arzenálu najdete prkna všech typů a velikostí. Od dětských prken, přes klasické rekreační až po závodní žiletky. Lze zapůjčit i wind-sup, nebo megaboard pro 6 - 8 člennou posádku.

  200 m
 • Cyklotrasy

  Jizerské hory = jedny z nejlepších cyklotras a cyklo výletů Čechách. Naleznete zde lehké tratě pro děti a začátečníky, ale velmi náročné cesty terénem pro velmi otrlé bajkery.

  100 m
 • Půjčovna koloběžek

  6 kamenných základen nejen pro koloběžky na Maloskalsku v Českém ráji
  2 půjčovny koloběžek přímo na Malé Skále


  Na Maloskalsku je naším partnerem agentura SUNDISK vzájemně propojenou síť půjčoven koloběžek.
  Nabízí zde více než 100 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé.

  Více informací: zábava, výlety v okolí hotelu - Sundisk

  10 km
 • Půjčovna lodí Jizera

  Půjčovna lodí SUNDISK family jako jediná na Jizeře půjčuje prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do kanoe SAMBA se pak kromě vás ještě hravě vejde sud na suché věci o objemu 50 L nebo střední pejsek.

  Inspirujte se a vyberte si ten nejlepší výlet na lodi!

  Více informací: zábava, výlety v okolí hotelu - Sundisk

  10 km
 • Plavecký bazén s aquaparkem

  Plavecký bazén 25m, dětský bazén, vířivky, tobogány, divoká řeka, pára, sauna, masáže, aqua fitness bike.

  Sluneční louka, plážový volejbal, dětský bazén, prolézačky.

  Více informací: sport a volný čas v okolí hotelu

  200 m
 • Zasedací místnost

  Pokud potřebujete zasedací místnost nebo jen open space kancelář pro svou klidnou práci, můžeme vám nabídnout moderní prostor s kapacitou do 12 osob.

  K dispozici je zde vysokorychlostní internet, televize s připojením hdmi, wifi, white board, bezdrátový tisk, příslušenství na kávu i čaj, minibar.

  Pro rezervaci prostorů mimohotelových hostů nás kontaktujte 733 537 001.

  v budově hotelu
 • Ski Aréna Jizerky

  Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře a tedy společným skipasem a skibusem, který mezi ski areály jezdí. Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák.

  5 km
 • Víceúčelová Sportovní hala

  Víceúčelová sportovní hala umožňuje provozovat téměř všechny druhy sálových sportů a pomocí výsuvných opon je možné halu připravit i na pořádání velkých kulturních a sportovních událostí.

  Naleznete zde i aerobik, posilovnu, masáže, spinning, stolní tenis a mnoho dalších aktivit.

  Více informací: sport a volný čas v okolí hotelu

  200 m
 • Zapůjčení sportovního vybavení

  Jablonec je především město sportu jak v letní, tak i v zimní sezóně. Máme zde neskutečně krásné cyklostezky, běžkařské tratě, ale i ski areály pro sjezdaře.
  Jednoduše si zapůjčíte kola, in-line brusle, lyže, snowboardy a veškeré doplňky k těmto aktivitám.

  Léto: www.adler-ski.cz/leto.html

  Zima: www.adler-ski.cz/zima.html

  5 km
 • Bobová dráha

  Moderní bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

  Více informací o bobové dráze 

  4 km
 • Adventure Golf

  Jedno z nejtěžších hřišť na světě, jeho par je 36 (všechny jamky mají par 2). Na všech jamkách je možné dosáhnout eso, ale na druhou stranu i zkušený hráč zahraje některou jamku na 3, 4 i více úderů, v tom je hřiště dostatečně zrádné ;o)

  Ale nebojtre se, zvládnou to zde i malé děti :)

  10 km
 • Lanové centrum SUNDISK

  Lanové centrum SUNDISK family je od roku 2007 součástí outdoorového areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Svojí rozlohou a překážkami je největší podobnou atrakcí v Libereckém kraji. Lanové centrum stojí  na břehu řeky Jizery, je postavené z 10m vysokých dřevěných kmenů a dalších konstrukcí, spojených ocelovými lany. 

  10 km
 • Jizerské hory

  V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších českých lyžařských běžeckých areálů. Náhorní plošiny jsou protkány sítí udržovaných lyžařských stop a v létě cyklostezkami, kterými můžeme projíždět podle svého výběru mezi osadami, horskými chatami a přírodními raritami bez velkého úsilí a námahy. Otevřené planiny a rarita Jizerských hor, čtrnáct rozhleden, nabízející nádherné výhledy do krajiny.

  od 1 Km
 • Palace Plus (Jablonex)

  Jednou z nejvýznamějších bižuterních aktivit je centrum Palace Plus v Jablonci nad Nisou. V tomto centru, které je největší prodejnou bižuterie ve střední Evropě, je na ploše 700 m2 nabízeno přes 4 a půl tisíce druhů bižuterie.

  1 km
 • Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

  Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů vztahujících se k historii i současnosti českého sklářství, šperkařství, výroby bižuterie, faleristiky (pozn. řády, vyznamenání), mincovnictví, české i zahraniční provenience, zejména však z území České republiky.

  1 km
 • IQ Landia

  Moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy! 

  Více informací: iQ LANDIA

  10 km
 • Centrum Babylon Liberec

  Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených ze zábavou i odpočinkem? Právě pro Vás je tu CENTRUM BABYLON - jedinečný kongresový a zábavní komplex v centru města Liberce.

  10 km
 • Tenis, squash a badminton

  Krytá, moderně vybavená tenisová hala. Celkem jsou návštěvníkům k dispozici čtyři tenisové kurty, 3 oddělené sítí a 1 kurt za skleněnou zástěnou. Dvě hřiště na badbinton a dva squashové kurty.

  Areál Břízky, vzdálenost od hotelu 5 minut autem.

  3 km
 • Tenis Proseč ČLTK

  Tenisový areál na Proseči nabízí 8 venkovních tenisových kurtů, 1 celoroční (tvrdý povrch) a 3 kryté tenisové dvorce (v zimním období).

  Vzdálenost od hotelu 10 minut autem.

  5 km
 • Ještěd

  Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

  Více informací: Ještěd a Ski Ještěd

  10 km
 • Rozhledny Jizerských hor

  Oklolí Jablonce nad Nisou se chlubí nejvíce rozhlednami v celém Česku. Ochutnejte krásu Jizerských hor právě z těchto výšek. V našem okolí jich naleznete více jak deset!

  od 5 km
 • Houbaření

  Kousek od hotelu začínají krásné lesy Jizerských hor. Léto a podzim, to je nejen úžasná procházka na čerstvém vzduchu, ale i ráj houbařů.

  500 m

Pobyty s bonusem

Jak se pohodlně ubytovat, výborně najíst, ušetřit a ještě něco zažít?

Nabídky

Zákazníci o našem hotelu

Excellent 5,0
22 hodnocení

TripAdvisor

Nezávislá hodnocení

Fantastické 9,3
786 hodnocení

Hodnocení