Okolí a sport

 • Popis blízkého okolí hotelu

  V okolí našeho hotelu je množství zajímavých míst. Přehledná mapka ukazuje vzdálenosti a umístění od Hotelu.

 • Plavecký bazén s aquaparkem

  Plavecký bazén 25m, dětský bazén, vířivky, tobogány, divoká řeka, pára, sauna, masáže, aqua fitness bike.

  Sluneční louka, plážový volejbal, dětský bazén, prolézačky.

  200 m
 • Cyklotrasy

  Jizerské hory = jedny z nejlepších cyklotras a cyklo výletů Čechách. Naleznete zde lehké tratě pro děti a začátečníky, ale velmi náročné cesty terénem pro velmi otrlé bajkery.

  100 m
 • Ski Aréna Jizerky

  Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře a tedy společným skipasem a skibusem, který mezi ski areály jezdí. Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák.

  5 km
 • Víceúčelová Sportovní hala

  Víceúčelová sportovní hala umožňuje provozovat téměř všechny druhy sálových sportů a pomocí výsuvných opon je možné halu připravit i na pořádání velkých kulturních a sportovních událostí.

  Naleznete zde i aerobik, posilovnu, masáže, spinning, stolní tenis a mnoho dalších aktivit.

  200 m
 • Zapůjčení sportovního vybavení

  Jablonec je především město sportu jak v letní, tak i v zimní sezóně. Máme zde neskutečně krásné cyklostezky, běžkařské tratě, ale i ski areály pro sjezdaře.
  Proto jsme ve spolupráci s jabloneckou firmou SB-SPORT pro vás připravili možnost zapůjčení letního i zimního sportovního vybavení. Zapůjčíte si zde kola, in-line brusle, lyže, snowboardy a veškeré doplňky k těmto aktivitám.
  Pouze od nás dostanete speciální cenu, která se vám bude opravdu zamlouvat a nebudete se rozmýšlet, zda jet i další den :)

  500 m
 • Bobová dráha

  Moderní bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

  4 km
 • Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

  Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů vztahujících se k historii i současnosti českého sklářství, šperkařství, výroby bižuterie, faleristiky (pozn. řády, vyznamenání), mincovnictví, české i zahraniční provenience, zejména však z území České republiky.

  1 km
 • Palace Plus (Jablonex)

  Jednou z nejvýznamějších bižuterních aktivit je centrum Palace Plus v Jablonci nad Nisou. V tomto centru, které je největší prodejnou bižuterie ve střední Evropě, je na ploše 700 m2 nabízeno přes 4 a půl tisíce druhů bižuterie.

  1 km
 • Jablonecká přehrada

  Údolní nádrž Mšeno nebo Přehrada Mšeno obecně nazývaná Jablonecká přehrada je největší přehrada v povodí Lužické Nisy. Nalézá se nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Vhodná svoji čistotou k rekreaci a pobytu u vody.

  200 m
 • IQ Landia

  Moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy! 

  10 km
 • Centrum Babylon Liberec

  Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených ze zábavou i odpočinkem? Právě pro Vás je tu CENTRUM BABYLON - jedinečný kongresový a zábavní komplex v centru města Liberce.

  10 km
 • Jizerské hory

  V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších českých lyžařských běžeckých areálů. Náhorní plošiny jsou protkány sítí udržovaných lyžařských stop a v létě cyklostezkami, kterými můžeme projíždět podle svého výběru mezi osadami, horskými chatami a přírodními raritami bez velkého úsilí a námahy. Otevřené planiny a rarita Jizerských hor, čtrnáct rozhleden, nabízející nádherné výhledy do krajiny.

  od 1 Km
 • Ještěd

  Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

  10 km
 • Houbaření

  Kousek od hotelu začínají krásné lesy Jizerských hor. Léto a podzim, to je nejen úžasná procházka na čerstvém vzduchu, ale i ráj houbařů.

  500 m

Pobyty s bonusem

Jak se pohodlně ubytovat, výborně najíst, ušetřit a ještě něco zažít?

Máme vždy připraveny výhodné nabídky na aktuální období.

Nabídky

Zákacníci o našem hotelu

Vynikající 5,0
20 hodnocení

Prohlédněte si nezávislé recenze na TripAdvisor.com

TripAdvisor

Nezávislá hodnocení

Fantastické 9,1 3423 hodnocení

Vše od našich zákazníků na Booking.com

Hodnocení