EN
arrow

Popis okolí hotelu

V okolí našeho hotelu je množství zajímavých míst. Přehledná mapka ukazuje vzdálenosti a umístění od Hotelu.

500 mZapůjčení sportovního vybavení

Jablonec je především město sportu jak v letní, tak i v zimní sezóně. Máme zde neskutečně krásné cyklostezky, běžkařské tratě, ale i ski areály pro sjezdaře.
Proto jsme ve spolupráci s jabloneckou firmou SB-SPORT pro vás připravili možnost zapůjčení letního i zimního sportovního vybavení. Zapůjčíte si zde kola, in-line brusle, lyže, snowboardy a veškeré doplňky k těmto aktivitám.
Pouze od nás dostanete speciální cenu, která se vám bude opravdu zamlouvat a nebudete se rozmýšlet, zda jet i další den :)

100 metrůCyklotrasy

Jizerské hory = jedny z nejlepších cyklotras a cyklo výletů Čechách. Naleznete zde lehké tratě pro děti a začátečníky, ale velmi náročné cesty terénem pro velmi otrlé bajkery.

od 5 kmSki Aréna Jizerky

Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře a tedy společným skipasem a skibusem, který mezi ski areály jezdí. Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák.

200 metrůPlavecký bazén s aquaparkem

Plavecký bazén 25m, dětský bazén, vířivky, tobogány, divoká řeka, pára, sauna, masáže, aqua fitness bike.

Sluneční louka, plážový volejbal, dětský bazén, prolézačky.

200 metrůVíceúčelová Sportovní hala

Víceúčelová sportovní hala umožňuje provozovat téměř všechny druhy sálových sportů a pomocí výsuvných opon je možné halu připravit i na pořádání velkých kulturních a sportovních událostí.

Naleznete zde i aerobik, posilovnu, masáže, spinning, stolní tenis a mnoho dalších aktivit.

4 kmBobová dráha

Moderní bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

1 kmMuzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů vztahujících se k historii i současnosti českého sklářství, šperkařství, výroby bižuterie, faleristiky (pozn. řády, vyznamenání), mincovnictví, české i zahraniční provenience, zejména však z území České republiky.

1 kmPalace Plus

Jednou z nejvýznamějších bižuterních aktivit je centrum Palace Plus v Jablonci nad Nisou. V tomto centru, které je největší prodejnou bižuterie ve střední Evropě, je na ploše 700 m2 nabízeno přes 4 a půl tisíce druhů bižuterie.

200 metrů Jablonecká přehrada - Vodní nádrž Mšeno

Údolní nádrž Mšeno nebo Přehrada Mšeno obecně nazývaná Jablonecká přehrada je největší přehrada v povodí Lužické Nisy. Nalézá se nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Vhodná svoji čistotou k rekreaci a pobytu u vody.

10 KmIQ Landia

Moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy! 

10 KmCentrum Babylon Liberec

Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených ze zábavou i odpočinkem? Právě pro Vás je tu CENTRUM BABYLON - jedinečný kongresový a zábavní komplex v centru města Liberce.

od 1 KmJizerské hory

V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších českých lyžařských běžeckých areálů. Náhorní plošiny jsou protkány sítí udržovaných lyžařských stop a v létě cyklostezkami, kterými můžeme projíždět podle svého výběru mezi osadami, horskými chatami a přírodními raritami bez velkého úsilí a námahy. Otevřené planiny a rarita Jizerských hor, čtrnáct rozhleden, nabízející nádherné výhledy do krajiny.

10 KmJeštěd

Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

500 metrůHoubaření

Kousek od hotelu začínají krásné lesy Jizerských hor. Léto a podzim, to je nejen úžasná procházka na čerstvém vzduchu, ale i ráj houbařů.